ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator


Barevné zrcadlo

Pohled na vztah s naším Stvořitelem neotřelou metodou. Jakub Žákavec.

Ohlasy od lidí, kteří se už do barevného zrcadla podívali

"Tenhle barevný způsob pohledu na sebe byl pro mě osobně ohleduplným zastavením duše "na cestě". A zrcadlení odpovídalo velmi přesně i mému současnému rozpoložení. Krom toho může každý podle výsledků moc pěkně pracovat na sobě dál. A Jakub byl navíc laskavým a věci znalým průvodcem."

"Barevné zrcadlo mi poskytlo možnost se hravou formou podívat na různé aspekty mého života. Setkání nad barevnými výsledky mi přineslo možnost rozhovoru, prostor k přemýšlení i k vlastní imaginaci. Přijímala jsem také vděčně chvíle ticha, které umožnily, aby se mi začaly věci propojovat, aby ke mně přišly podněty a nové inspirace. Po skončení jsem šla pěšky Prahou domů a myslím, že jsem se celou dobu usmívala. Ještě i dneska ve mně zůstává vděčnost za setkání, za inspiraci a podněty, které na mě vykoukly skrze barvy a slova. Děkuji za prostor. Děkuji za lehkost i za humor. Děkuji také za dodání odvahy udělat zase další krok"

"Neustále o sebe a svojej viere pochybujem. Viera a objavovanie Boha je pre mna nová skusenost. Slovo zrkadlo ma pritiahlo a farebný svet ma baví, tak som do neho chcela nazriet, či sa neklamem, či to o čo sa snažím aj naozaj žijem. Radšej som si o Barevnom zrcadle vela ani nečítala, negooglila, ani video nedopozerela, aby to zas hlava neposúdila, neodsunula, nezdôvodnila prečo do toho neíst. Pokyny bolli jasné, tak som klikala. Prekvapila ma dlžka trvania, takže som mala aj dlhšie prestávky medzi klikaním a napriek tomu to vyšlo. Pred vyhodnotením som prešla Petřin, mala som obavy z vyhodnotenia hlavou mi bežali otázky čo keď si vieru v Boha len navrávam, a na Fortnu vôbec nepatrím. Sprievodca Jakub Žákavec však vytvoril, a prostredie na Fortne to podporilo, bezpečnú a príjemnú atmosféru, takže dialog prebiehal plynulo a odpovede prichádzali samé. Ak by bolo možné íst do dalších vrstiev tohto zrkadlo bolo by to zaujímavé. Aj keď už po tejto prvej ochutnávke sa veci diali."

"Barevné zrcadlo mi ukázalo, jak na tom jsem ohledně energie a stresu, vnitřní motivace, vztahu k práci, kterou dělám. Ukázalo mi, co je mezi destruktory a stresory v mém životě a co mi naopak pomáhá čerpat. Nejvíc bylo věcí, které mohou v různých situacích přinášet obojí. Spoustu věcí jsem věděla, tušila, ale někdy je dobré, když se na to člověk podívá racionálně a má to na papíře, respektive obrazovce před sebou. V duchovní oblasti mi barevné zrcadlo pomohlo ujasnit si, proč se při některých formách modlitby necítím dobře a jak tyto různé pocity následně ovlivňují můj vztah s Bohem. Duchovní rozhovor nad „zrcadlem“ mě navedl ke zdravější komunikaci s Bohem skrze takový druh modlitby, který je mi blízký a naopak opuštění některých jiných forem, které jsou pro mě v současné době obtížné a z jejichž praktikování jsem měla spíš jen pocit viny, který následně poškozoval můj vztah s Bohem."

"Barevné zrcadlo jsem volila jako takovou spíše nezávaznou možnost podívat se na to, jak na to jsem, bez nějakého dlouhého sebezkoumání. Překvapilo mě, co se dá pomocí barev nahlédnout. Jak se mohou objevit oblasti problematické, ale zároveň i oblasti, do kterých člověk vkládá naději. A také, že je možné toto naději posílit. Něčemu jsem porozuměla rovnou, protože to stále opakovaně řeším, něco je více ukryté a některé věci mě vedou k zamyšlení a hledání. Každopádně pro mě bylo setkání s barevným zrcadlem velmi občerstvující a děkuji Jakubu Žákavci za jeho čas a průvodcování."